Musa dobio pola sata pa asistirao protiv bivšeg kluba

HINA, Matej Kačan • subota, 27.08.2022.

Benfica je u četvrtom kolu portugalske lige svladala Boavistu s 3:0, a protiv svoje bivše ekipe asistenciju je upisao Petar Musa...

Hrvatski napadač Petar Musa bio je asistent za drugi pogodak Benfice u 3:0 gostujućoj pobjedi protiv Boaviste u susretu četvrtog kola portugalskog nogometnog prvenstva.

Musa, koji je ovoga ljeta stigao u Benficu upravo iz Boaviste, na travnjak je stupio u 61. minuti, a šest minuta potom je asistirao Joau Mariju za pogodak za 2:0. Prvi gol postigao je Morato u 31. minuti, a konačni rezultat je s bijele točke u 82. minuti postavio Joao Mario.

Benfica se ovom pobjedom poravnala s Portom na vrhu ljestvice, oba sastava imaju po devet bodova iz tri odigrane utakmice. Boavista je osma sa šest bodova.