Prvi bod Jaruna, Zagrepčani ispustili dva gola prednosti protiv Orijenta

Branimir Korać • nedjelja, 28.08.2022.

Odigrana su i preostala dva susreta Prve NL, a oba su završena remijem. Croatia i Jarun na svom terenu nisu uspjeli slaviti protiv Kustošije i Orijenta...

Croatia i Kustošija upisali su visoke poraze u prošlom kolu i tražili su iskupljenje u međusobnom dvoboju. Završilo je 1:1 čime je Kustošija i treći put ove sezone ostala bez pobjede.

Gosti iz Zagreba stigli su do vodstva u 36. minuti pogotkom Andreja Šaronje i držali su tu prednost sve do 66. minute kada je Nicholas Llanos zabio za poravnanje.

Jarun je stigao do prvog ovosezonskog boda dok je Orijent i treći put ove sezone remizirao. Imao je Jarun vodstvo 2:0 na odmoru, ali nije izdržao.

Dvostruki strijelac za Jarun bio je Raul Florucz koji je pogađao u 37. i 45. minuti, ali u nastavku susreta gosti su se vratili.

Prvo je u 55. minuti Matej Mamić autogolom smanjio, a onda je u 65. minuti Nino Mohorovičić poravnao na 2:2.

I jedni i drugi susret su završili s desetoricom, kod domaćina Arijan Ačkar u 86. minuti zaradio je isključenje, a na drugoj strani dva žuta kartona u sudačkoj nadoknadi zaradio je Filip Zrilić.