Napoli kiksao kod kuće protiv Leccea, Juventus očekivano uzeo puni plijen

Branimir Korać • srijeda, 31.08.2022.

Igrani su susreti četvrtog kola Serie A, Napoli i Lazio morali su se zadovoljiti tek remijima, dok je Juventus bio uspješan protiv Spezije...

Niti u četvrtom kolu Sampdoria nije došla do pobjede, ali niti Lazio nije poražen. Završilo je 1:1 u zanimljivom dvoboju u kojem je Lazio bio bliže pobjedi.

Gosti su bili u vodstvu od 21. minute kada je Ciro Immobile pobjegao obrani i došao sam pred vratara i rutinski ga svladao za vodstvo.

Sve do sudačke nadoknade gosti su držali vodstvo, međutim u 92. minuti Sampdoria dolazi do boda. Tomas Rincon fantastično je pronašao na rubu 16 metara Manola Gabbiadinija koji se okreće i zabija za bod.

Toma Bašić kod gostiju je igrao od 72. minute.

Embed from Getty Images

Juventus je stigao do sva tri boda protiv Spezije slaveći s 2:0. Jedan pogodak početkom susreta i jedan u završnici i bilo je to dovoljno za pobjedu.

Poveo je Juventus već u devetoj minuti krasnim golom Dušana Vlahovića iz slobodnog udarca pogodivši neobranjivo pod gredu. U završnici susreta Arkadiusz Milik postigao je svoj prvi pogodak u dresu Juventusa i postavio konačnih 2:0.

Prvi poraz upisala je Fiorentina u gostima u Udinama u susretu u kojem je dominirala i bila opasnija, ali Udinese je ipak uzeo sva tri boda. Pogodak odluke postigao je već u 17. minuti Beto. Filip Benković kod domaćina je ostao na klupi.

Napoli je kiksao kod kuće protiv Leccea, odigralo je samo 1:1 unatoč tome što je imao pregršt prilika.

Poveo je Napoli golom Eljifa Elmasa i dobro je otvorio susret, ali vrlo brzo Lecce je izjednačio preko Lorenza Colomba. Do kraja susreta gosti su izdržali i nisu primili novi pogodak. Kristijan Bistrović odgledao je susret s klupe.

Empoli i Verona remizirali su 1:1, domaćin je poveo golom Tommasa Baldanzija, ali gosti su se vratili preko Yayaha Kallona.