Rudeš bolji od Dugopolja za vrh tablice, Vukovarci prva pratnja

HINA, Matej Kačan • subota, 03.09.2022.

Nakon subotnjeg dijela četvrtog kola Prve NL, samostalno na vrhu su nogometaši Rudeša koji su minimalno svladali Dugopolje, dok je na samo bod iza Vukovar 1991...

U derbi utakmici 4. kola Prve NL nogometaši Rudeša su na domaćem terenu s minimalnih 1:0 svladali Dugopolje te su sada samostalno na samom vrhu ljestvice.

Uoči ovog kola Rudeš i Dugopolje su bili zajednički na vrhu s dvije pobjede i jednim porazom, a sada se Rudeš izdvojio i to zahvaljujući pogotku Luke Liklina koji je u 56. minuti realizirao jedanaesterac. Gosti su, inače, sat vremena igrali s igračem manje nakon isključenja Đukića.

Inače, u pet subotnjih utakmica postignuto je samo pet golova, a minimalnu domaću pobjedu 1:0 izborio je i Vukovar 1991 koji je svladao Cibaliju. Jedini je gol dao Vanja Pelko u 86. minuti.

Jarun je ostvario prvu pobjedu 1:0 slavljem kod Dubrave Tim Kabel. Jedini je strijelac bio Mamić već u petoj minuti. Orijent 1919 i BSK su odigrali bez golova, a Solin i Kustošija 1:1. Ninčević je za domaći sastav pogodio s bijele točke, dok je izjednačio Vukadinović.