Drugi nositelj koban: Borna Gojo zaustavljen u četvrtfinalu turnira u Cassisu

Branimir Korać • petak, 09.09.2022.

Borna Gojo nije prošao u polufinale Challengera u Cassisu. Bolji je bio drugi nositelj James Duckworth...

Hrvatski tenisač Borna Gojo nije se uspio probiti u polufinale turnira u Cassisu, odigrao je dobar i ravnopravan meč s 83. igračem svijeta Jamesom Duckworthom, ali ipak nije uspio slaviti.

U prvom setu break je stigao u završnici, kod 4:3 Gojo je izgubio servis, imao je priliku vratiti se u sljedećem gemu, ali propustio je tri break lopte i izgubio set sa 6:3.

U drugom setu potpuno drugačija priča. Tu je Gojo bio bolji i u četvrtom gemu napravio je break te je prednost lakoćom čuvao do kraja seta.

Odlično je krenuo i u treći set gdje je poveo s 2:0, Duckworth se vratio u četvrtom gemu da bi kod 5:4 novim breakom stigao do pobjede.

Šteta, ali Gojo je odigrao dobar meč protiv igrača iz Top 100 i nije mu puno nedostajalo za pobjedu.