Jana Fett glatko poražena u prvom kolu turnira u Chennaiju

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 12.09.2022.

Hrvatska tenisačica Jana Fett upisala je uvjerljiv poraz u prvom kolu WTA turnira u Chennaiju protiv Japanke Nao Hibino koja je slavila u dva seta...

Nakon dobro odrađenog posla u kvalifikacijama, Jana Fett u glavnom ždrijebu turnira u Chennaiju igrala je protiv Japanke Nao Hibino i upisala uvjerljiv poraz.

Fett je za sat i 12 minuta završila s nastupom protiv tenisačice s kojom se dosad jednom susrela i to 2017. godine na turniru u Vancouveru gdje ju je svladala s 4:6, 6:1, 6:3. Sada je Hibino uzvratila i to uvjerljivije.

Fett je od početka meča imala dosta problema i prvi set izgubila je bez osvojenog gema uz svega šest osvojenih poena u cijelom setu.

U drugom setu igračice su odmah razmijenile breakove da bi u završnici kod 4:4 Fett ponovno izgubila servis i vrlo brzo nakon toga i set.

Hibino će u drugom kolu igrati protiv Qiang Wang ili Yanine Wickmayer.