Liga prvaka mladih, nokaut faza, 1. pretkolo, 12.09.2022.
Hajduk juniori 3:0 Gabala U-19

Hajdukovi juniori uvjerljivo krenuli u Ligu mladih, Azerbajdžanci nedorastao suparnik

Matej Kačan • ponedjeljak, 12.09.2022.

Juniori Hajduka ponudili su malo bolje vijesti hajdučkom puku u ponedjeljak uvjerljivom pobjedom nad Gabalom s 3:0 u prvoj utakmici svog puta u Ligi mladih...

Juniori Hajduka drugu sezonu zaredom nastupaju u Ligi mladih, a u polufinalu puta prvaka suparnik im je azerbajdžanska Gabala. Prvu utakmicu na Poljudu "bili tići" uvjerljivo su riješili.

Na uzvrat se nosi sigurnih 3:0 nakon susreta u kojem je Hajduk dominirao i igrao sjajno, a nagrada je došla u 24. minuti kad netko od gostiju u svom kaznenom prostoru igra rukom, a s bijele točke siguran je Jere Vrcić.

U 51. Vrcić pogotku dodaje i asistenciju za Marina Ćalušića nakon sjajne akcije Bijelih, a konačnih 3:0 u 83. minuti postavlja Krešimir Nazor.

Uzvrat je u Azerbajdžanu 4. listopada, nakon reprezentativne pauze, a ovaj se susret odigrao ranije nego ostali u istom rangu natjecanja jer u srijedu prva momčad Hajduka igra protiv Rijeke u terminu u kojem su juniori trebali nastupiti.