Hrvatska U-23 reprezentacija uvjerljivo svladala domaćina Svjetskog prvenstva

Mihaela Bradovski • utorak, 20.09.2022.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 23 godine u Austriji je odigrala prijateljsku utakmicu protiv A reprezentacije Katara i glatko slavila s 3:0...

Nakon što je Katar ostao bez protivnika u pripremama za Svjetsko prvenstvo kojem je domaćin, Hrvatski nogometni savez izašao mu je u susret i poslao svoju U-23 reprezentaciju.

Takva na brzinu sklepana U-23 reprezentacija svejedno je bila prejaka za Katar i svladala ga je s glatkih 3:0.

U prvom dijelu pogotke za Hrvatsku postigli su u 14. minuti iz kaznenog udarca Tonio Teklić te dvije minute kasnije Josip Mitrović. Konačnih 3:0 postavio je u 87. minuti Sandro Kulenović.

Hrvatska je igrala u sastavu: Labrović (61’ Sentić), Stanić (86’ Jelenić), Štefulj (61’ Jureškin), Medić, Nejašmić (61’ Babec), Marin, Žaper, Teklić (67’ Hanuljak), Mitrović (67’ Dolček), I. Smolčić, Ljubičić (61’ Kulenović).