Cibona u Stožicama poražena kod Cedevita Olimpije

Matej Kačan • srijeda, 21.09.2022.

Nakon tri vezane pripremne pobjede stigao je red i na poraz Cibone. Vukovi su gostovali u Stožicama i poraženi su od Cedevita Olimpije...

Posljednji pripremni susret za svoju novu sezonu odigrali su košarkaši Cedevita Olimpije, a protivnik im je bila zagrebačka Cibona.

U ovom dvoboju abaligaša Slovenci su slavili s uvjerljivih 79:63. Cibona je držala priključak i malo vodstvo na kraju prve, ali na poluvremenu je već 43:32.

Cedevita Olimpija je u istom ritmu nastavila i u drugom poluvremenu i sigurno je stigla do pobjede od 16 razlike.

Strijelci Cibone nisu poznati, a domaćina je vodio Marko Radovanović s 13 poena te Yogi Ferrell i Amar Alibegović s po 12. Lovro Gnjidić zabio je tri poena kod domaćina.