Raspoloženi Čolak s dva gola odveo Rangerse do uvjerljive pobjede u Edinburghu

Mihaela Bradovski • subota, 01.10.2022.

Rangersi su na Tynecastleu slavili bez ikakvih problema, Hearts je svladan s 4:0, a dvostruki strijelac bio je Antonio Čolak...

Rangersi su se barem privremeno vratili na vrh ljestvice škotskog prvenstva nakon što su na gostovanju bili bolji od Heartsa s uvjerljivih 4:0.

Hearts je dobro otvorio sezonu i držao je treće mjesto na ljestvici sa samo tri boda manje od Rangersa, međutim u ovom susretu gosti su dominirali, posebno od trenutka kada je Hearts ostao s igračem manje. Tu su se domaćini potpuno povukli i Rangersi su samo dodali još dva gola.

Odličnu utakmicu odradio je Antonio Čolak koji je odveo Rangerse u prvih pola sata do vodstva 2:0. Bio je strijelac u šestoj pa u 30. minuti.

U 39. minuti Cameron Devlin zaradio je isključenje i domaćin je ostao brojčano hendikepiran što su Rangersi u drugom dijelu iskoristili.

Alfredo Morelos i Ryan Kent bili su strijelci za konačnih 4:0.

Embed from Getty Images

Borna Barišić kod Rangersa je odradio punu minutažu, a Čolak je izašao u 63. minuti. Inače, ovo mu je drugo kolo zaredom da zabija dva pogotka.