Vodeni sportovi
Mladost i Jadran saznali protivnike u drugoj rundi kvalifikacija Lige prvaka, čeka ih težak posao
U sjedištu Europske organizacije vodenih sportova (LEN) ždrijebom su određene skupine drugog kvalifikacijskog kruga za vaterpolsku Ligu prvaka u kojem će nastupiti dva hrvatska kluba, Mladost i Jadran.
Splitski Jadran će biti domaćin skupine A u kojoj su još Vasas, Brescia, Steaua i Šabac, dok će zagrebačka Mladost igrati u skupini D u Ateni u kojoj su i Panionios, Brescia, Duisburg i litavski Žaibas.
Turniri će se odigrati od 13. do 16. listopada, a dva prvoplasirana iz svake skupine stječu pravo prolaska u sljedeći kvalifikacijski krug.
Momčadi koje osvoje treće i četvrto mjesto nastavit će natjecanje u 2. kvalifikacijskom krugu Eurokupa.
SKUPINE
Skupina A (Split): JADRAN, Vasas, Šabac, Savona, Steaua
Skupina B (Noisy-le-Sec): Noisy-le-Sec, Barcelona, Oradea, Jadran (HN), Vitoria Guimaraes
Skupina C (Kotor): Primorac, Vouliagmeni, OSC, Tourcoing
Skupina D (Atena): Panionios, MLADOST, Brescia, Duisburg, Žaibas
FOTO: HINA/Baldo MARUNČIĆ
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Najnovije
- Najčitanije
Pobjednički niz by SuperSport: Na pola puta do čarobnih 20
Nogomet
Sportnetovi novinari prognoziraju završnicu sezone: Sopić će imati razloga za slavlje
SuperSport HNL
Xabi Alonso prekinuo špekulacije, ostaje trener Bayer Leverkusena
Njemački nogomet
Panathinaikos kod posrnulog Virtusa lovi što bolju poziciju uoči doigravanja
Euroliga
[UŽIVO] Cibalia povela nakon samo 33 sekunde!
Prva NL
Sportnetovi novinari prognoziraju završnicu sezone: Sopić će imati razloga za slavlje
SuperSport HNL
Karoglan: 'Neće prvenstvo biti definirano nakon ovog derbija, ali bodovi su imperativ'
SuperSport HNL
Pobjednički niz by SuperSport: Na pola puta do čarobnih 20
Nogomet
[UŽIVO] Cibalia povela nakon samo 33 sekunde!
Prva NL
Jakirović: 'Kad se pripremate za derbi, one ranije utakmice ništa ne znače'
SuperSport HNL