Dvojac s vrha ljestvice kod kuće remizirao protiv Vukovara i Solina

Branimir Korać • subota, 08.10.2022.

U dva subotnja susreta devetog kola SuperSport Prve NL pobjednika nije bilo. Lideri s prvenstvene ljestvice Rudeš i Cibalia nisu uspjeli upisati domaću pobjedu...

Vukovar je bio jako blizu tri boda u gostima kod lidera Rudeša, ali morao se zadovoljiti remijem 2:2.

Vukovarci su odigrali odlično prvo poluvrijeme i vodili na odmoru 2:0 golovima Tomislava Baltića iz pete i Vanje Pelka iz 40. minute.

Sve do 87. minute gosti su držali vodstvo 2:0, ali onda Jan Doležal smanjuje, a u 90. minuti Antonio Boršić iz kaznenog udarca poravnava na 2:2 u debiju Davora Mladine na klupi.

Niti druga momčad s vrha, Cibalia, nije došla do pobjede. Ona je ugostila Solin i remizirala bez pogodaka.

Osim što je ostala bez pobjede, Cibalia je ostala za sljedeće kolo bez Karla Miljanića koji je u 95. minuti zaradio drugi žuti karton.