Modrić se vratio asistencijom za pobjednički gol, Sevilla ne pobjeđuje niti sa Sampaolijem

Mihaela Bradovski • subota, 08.10.2022.

Odigrana su četiri susreta osmog kola La Lige, Atletico i Real upisali su tijesne pobjede, no Sevilla je samo remizirala protiv Athletica...

Sevilla je s novim trenerom Jorgeom Sampaolijem tražila pobjedu protiv Athletic Bilbaa, ali nije do nje došla, čak su Baski bili i bolji protivnik, posebno u drugom poluvremenu u kojem se Sevilla jedva održavala iznad vode.

Krenulo je obećavajuće, povela je već u četvrtoj minuti golom Olivera Torresa i držala je to vodstvo do kraja prvog dijela. U drugom poluvremenu situacija se potpuno okrenula, Athletic je pritiskao i tražio poravnanje te je do njega i došla preko Mikela Vesge u 73. minuti-

Ivan Rakitić kod Sampaolija nije dobio minutažu.

Embed from Getty Images

Atletico je upisao pobjedu protiv Girone 2:1 u susretu u kojem su gosti mogli do boda i ne bi bilo nezasluženo. U završnici je Girona dva puta bila vrlo blizu poravnanja.

Atletico je golovima Angela Corree vodio 2:0 već početkom drugog poluvremena, ali Girona je zakomplicirala dvoboj smanjivši u 66. minuti pogotkom Rodriga Riquelmea.

U zadnjih 15 minuta gosti su dva puta pogađali okvir gola, prvo Aleix Garcia, a zatim i Cristhian Stuani.

Madridski Real odnio je pobjedu s gostovanja kod Getafea, bio je dovoljan jedan pogodak i to uz asistenciju Luke Modrića.

Modrić se vratio nakon lakše ozljede i odradio svih 90 minuta, već u trećoj minuti odlično je ubacio, a Militao je zabio za pobjedu.