Atalanta i dalje bez poraza nakon remija kod Udinesea

Branimir Korać • nedjelja, 09.10.2022.

Nedjeljni program u Serie A donio je u ranijem terminu četiri dvoboja u kojima su gosti upisali dva remija i dva poraza...

Nastavlja se sjajan ulazak u sezonu za Udinese i Atalantu, Udinese je i dalje najugodnije iznenađenje sezone, ali i Atalanta bilježi odlične rezultate i uz Napoli je jedina bez poraza. Ovdje je Atalanta vodila 2:0 nakon sat vremena igre golovima Lookmana i Muriela, ali Udinese je pokazao zašto je osvojio najviše bodova u ligama petice vraćajući se iz minusa.

Ovaj put došao je do remija golovima Gerarda Deulofeua i Nehuena Pereza u 67. i 78. minuti.

Mario Pašalić igrao je do 79. minute.

Torino je bez suspendiranog Ivana Jurića koji nije mogao voditi momčad s klupe, remizirao kod kuće protiv Empolija.

Fantastičnim golom škaricama Mattije Destra gosti su poveli u 49. minuti, tražio je Torino poravnanje i do njega je došao tek u 90. minuti golom Saše Lukića.

Embed from Getty Images

U domaćem sastavu Nikola Vlašić odradio je cijelu utakmicu i pogodio vratnicu u prvom dijelu, a kod gostiju Marko Pjaca ušao je na poluvremenu.

Boulaye Dia golom u 94. minuti donio je pobjedu Salernitani protiv Verone, a Domagoj Bradarić ovaj put je ostao na klupi svoih 90 minuta.