Hrvatski dragovoljac ima žrtvu, pobjeđuje samo BSK iz Bijelog Brda

Branimir Korać • petak, 28.10.2022.

Odigrana su prva dva susreta 12. kola SuperSport Prve NL. Uspješan je napokon bio Hrvatski dragovoljac dok su Kustošija i Cibalia remizirali...

Hrvatski dragovoljac napokon je stigao do pobjede. Ovo mu je druga ovosezonska i to i druga ostvarena protiv BSK-a iz Bijelog Brda. Nakon što je slavio u gostima u prvom kolu s 2:1, sada je slavio 1:0.

Domaćin je do pobjede stigao iako je dosta rano ostao bez Lazara Vujanića, jedne od ključnih karika, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Toni Vinogradac u 52. minuti.

Cibalia nije uspjela uzeti sva tri boda u gostima kod Kustošije gdje je samo remizirala 2:2. Dva puta su Vinkovčani vodili, ali oba puta Kustošija se vratila u utakmicu.

Dvostruki strijelac za Vinkovčane na početku prvog i drugog dijela bio je Robert Perić-Komšić, ali Fran Vukelić iz kaznenog udarca i Carlos Olmo poravnavali su za domaćina.

Inače, loša vijest za Vinkovčane za sljedeće kolo, neće imati na raspolaganju Marijana Oršulića koji je u 87. minuti isključen zbog dva kartona.