Petarda Benfice protiv Chavesa uz novi pogodak Petra Muse

Mihaela Bradovski • subota, 29.10.2022.

Benfica je u 11. kolu portugalskog prvenstva upisala pobjedu s visokih 5:0 protiv Chavesa, a među strijelcima bio je i Petar Musa...

Nakon današnjeg kiksa Porta koji je odigrao samo 1:1 protiv Santa Clare, Benfica je to iskoristila i povećala prednost na vrhu ljestvice.

Ugostila je Chaves i upisala visoku pobjedu 5:0 te povećala prednost nad Portom sada već na priličnih osam bodova.

Chaves će brzo zaboraviti na ovaj poraz, on je u miru sredine ljestvice i okreće se protivnicima koji su mu primjereniji.

Četvrti pogodak na susretu postigao je Petar Musa, hrvatski napadač koji je ušao u igru u 72. minuti, a desetak minuta kasnije dobro se izvukao na desnu stranu u kaznenom prostoru, uočio ga je Enzo Fernandez, a Musa rutinski zabio. Ovo mu je drugi prvenstveni pogodak i treći pogodak ukupno u dresu Benfice.

Osim Muse, među strijelce su se upisali i David Neres, Alex Grimaldo, Goncalo Ramos i Rafa Silva.