Vodeni sportovi

Vaterpolisti Medveščaka na Korčuli do prvih ovosezonskih bodova

Branimir Korać • nedjelja, 30.10.2022.

U susretu trećeg kola hrvatskog prvenstva za vaterpoliste Medveščak je u gostima lako slavio protiv KPK...

U dvoboju momčadi sa začelja poretka, Medveščak je u gostima uvjerljiv slavio protiv korčulanskog KPK s 14:7.

Medvjedi su briljantno otvorili utakmicu i vrlo rano riješili pitanje pobjednika pa su tako mogli bez većih stresova dovršiti posao.

Završilo je 14:7, a ostaje dojam kako su gosti u drugom poluvremenu ipak malo podigli nogu s gasa i dovršavali posao.

Već na poluvremenu bilo je 9:2 za Medveščak koji je mirno dovršio dvoboj ne dopustivši Korčulanima da zaprijete.

Najbolji kod Medveščaka bili su Nikola Miljak s četiri gola te s po tri Pavo Marković i Nikola Šimunović. Kod KPK po dva gola postigli su Srđan Antonijević i William Bryant Joudrie.