Bjelovarke u odgođenom susretu uvjerljivo slavile protiv posljednjeplasiranog Trogira

Branimir Korać • nedjelja, 30.10.2022.

Susretom između Bjelovara i Trogira kompletirano je peto kolo 1. HRLŽ i nema više zaostalih neodrađenih dvoboja...

Zbog europskih obaveza rukometašice Bjelovara nisu bile u mogućnosti odraditi dvoboj protiv Trogira te su ih naknadno ugostile.

Razlika u kvaliteti između ove dvije ekipe je osjetna i to se vidjelo na parketu. Bjelovar je vrlo lako stigao do pobjede 27:15.

Već prvo poluvrijeme sve je reklo, domaće rukometašice krenule su snažno i na odmor odnijele prednost 16:4.

U nastavku susreta rutinski su odradile posao i u konačnici upisale vrlo visoku pobjedu s kojom ostaju odmah iza leđa Lokomotive i Podravke.

Prvi strijelac Bjelovarki bila je Magdalena Nikšić s pet golova. Kod gošći Ana Mrkonjić je skupila 16 obrana, a Anđela Sušak postigla je gotovo polovicu pogodaka Trogiranki, njih čak sedam.