[VIDEO] Krasna asistencija Sučića u pobjedi Salzburga

Branimir Korać, HINA • subota, 05.11.2022.

Mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić u Salzburgu se istaknuo još jednim odličnim nastupom, ali i krasnom asistencijom...

U ogledu 15. kola austrijske Bundeslige nogometaši RB Salzburga su upisali novu pobjedu te su u gostima pobijedili Wolfsberger 2:1.

Prednost od dva pogotka RB Salzburg je stvorio u prvom poluvremenu. Prvi pogodak gosti su dali u 17. minuti. Strijelac je bio Okafor, a asistent hrvatski nogometaš Luka Sučić (asistenciju pogledajte ovdje). U 42. minuti Adamu je povećao na 2:0, dok je domaći sastav do kraja tek uspio smanjiti, a strijelac je bio Malone petnaest minuta prije kraja.

Sučić je za austrijskog prvaka odigrao cijelu utakmicu, dok je Roko Šimić za goste u igru ušao u 86. minuti.

RB Salzburg je prvi na ljestvici, ima 36 bodova, odnosno pet više od Sturma koji ima utakmicu manje.