Espanyol

Atletico imao brojčanu nadmoć više od sat vremena i nije svladao momčad iz donjeg doma

Branimir Korać • nedjelja, 06.11.2022.

Madridski Atletico upisao je još jedan kiks. Nakon što je u prošlom kolu poražen od Cadiza, sada je remizirao s Espanyolom...

Atletico je ispao iz Europe, može se posvetiti španjolskom prvenstvu, a tamo je počeo "štekati". U zadnja dva kola uzeo je samo jedan bod, a igrao je s momčadima s dna poretka koje bi se trebale boriti za opstanak.

Poraz tijekom tjedna u Portu očito je ostavio traga na momčadi, nije se Atletico uspio oporaviti i u domaćem susretu protiv Espanyola nije uspio doći do pobjede.

Madriđani su se morali zadovoljiti s bodom iako su od 28. minute imali igrača više nakon što je isključen Leandro Cabrera.

Espanyol se branio i pokušavao sačuvati mrežu, ali onda je u 62. minuti uspio iznenaditi Madriđane i iz jednog od rijetkih napada povesti golom Sergija Dardera.

Atletico je nakon primljenog gola još jače pritisnuo, uspio je poravnati golom Joaa Felixa, ali ne i doći do preokreta.

Ostalo je 1:1, Atletico tako uzima samo bod te ga do kraja kola mogu prestići Betis koji igra sa Sevillom i Real Sociedad koji igra protiv Valencije.