Musa startao i otvorio golijadu Benfice u gostima kod Estorila

Branimir Korać • ponedjeljak, 07.11.2022.

U 12. kolu portugalskog prvenstva Benfica je gostovala kod Estorila i upisala visoku 5:1 pobjedu uz pogodak Petra Muse...

Hrvatski napadač Petar Musa dobio je priliku od prve minute u dresu Benfice protiv Estorila i iskoristio ju je. Musa je odigrao dobru utakmicu i napravio ono za što je i plaćen - postigao je pogodak.

Na polovici prvog poluvremena, u 25. minuti, nakon asistencije Grimalda, Musa je svladao domaćeg vratara Pedra Silvu i doveo Benficu u vodstvo.

U prvom poluvremenu Benfica je postigla još dva pogotka, oba je zabio Antonio Silva i na odmor se otišlo s 3:0.

Musa je igrao do 65. minute kada ga je zamijenio Henrique Araujo.

Do kraja susreta gosti su došli do još dva gola preko Joaa Marija i Mihaila Ristića dok je Sergio Andrade na drugoj strani postigao počasni pogodak u sudačkoj nadoknadi.