Još jedan dobar nastup Majera i asistencija u pobjedi protiv Toulousea

Mihaela Bradovski • subota, 12.11.2022.

Rennes je u 15. kolu Ligue 1 upisao pobjedu protiv Toulousea 2:1, a asistent kod prvog pogotka bio je Lovro Majer...

Pobjedom protiv Toulousea u 15. kolu francuskog prvenstva Rennes je učvrstio treću poziciju na ljestvici. Sada ima četiri boda više od četvrtoplasiranog Marseillea, ali i pet bodova kasni za drugoplasiranim Lensom.

Protiv Toulousea stigao je do vodstva u 25. minuti nakon lijepe akcije, lopta je došla do Lovre Majera na desnoj strani, a on vanjskim dijelom kopačke nabacuje u 16 metara za samog Benjamina Bourigeauda koji pogađa za vodstvo.

Toulouse se vratio na početku drugog dijela preko Dallinge, ali odmah je uzvratio Kalimuendo koji je zabio za 2:1 i do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Majer je igrao 74 minute i to dobro, imao je još jedan dobar udarac s 18 metara koji je vratar Maxime Dupe jedva obranio.

Lens je također nastavio s dobrim igrama i stigao je do pobjede 2:1 protiv Clermonta.

Gosti su poveli autogolom Abdula Sameda, a preokret i pobjedu Lensu donio je dvojac Wesley Said - Seko Fofana.