Jurićev Torino duboko u sudačkoj nadoknadi ostao bez pobjede kod Rome

Branimir Korać • nedjelja, 13.11.2022.

Talijani odrađuju susrete 15. kola, a zanimljiv dvoboj odigran je u Rimu gdje je Roma ugostila Torino i remizirala 1:1...

Roma je u 15. kolu talijanskog prvenstva ugostila Torino i imala je velikih problema. Uspjela je na kraju remizirati 1:1 i to spasivši se od poraza u sudačkoj nadoknadi.

Torino je igrao većim dijelom susreta vrlo dobro i imao kontrolu nad igrom, došao je i do vodstva, ali u završnici je ipak dosta pao i Roma se spasila.

U 55. minuti Torino je okrunio bolju igru pogotkom Karola Linettyja, držao je vodstvo sve do sudačke nadoknade kada se Rimljani ipak vraćaju.

U 92. minuti Koffi Djidji skrivio je kazneni udarac, loptu je uzeo Andrea Belotti, ali pogodio je vratnicu. Dvije minute kasnije Dybala je odlično opalio izvana i pogodio gredu, a na odbijenu loptu na 20 metara nJurićev atrčao je Nemanja Matić i pogodio u kut za 1:1.

Kod Torina Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu.

Inter je uzeo sva tri boda u zanimljivom dvoboju u Bergamu protiv Atalante.Domaćin je prvi došao do pogotka, ali Inter je predvođen Edinom Džekom otišao do pobjede.

U 25. minuti Ademola Lookman pogodio je za vodstvo Atalante iz kaznenog udarca, ali s dva gola Džeke Inter radi preokret. Već pet minuta nakon drugog Džekinog gola loptu u svoju mrežu skreće Palomino.

Isti igrač pružio je nadu Atalanti lijepim pogotkom u 77. minuti za smanjenje na 2:3, ali do potpunog povratka nije došlo.

Mario Pašalić igrao je do 83. minute, a Marcelo Brozović ušao je u 79.

Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu protiv Monze u susretu u kojem je njegova Salernitana slavila s 3:0.