Nino Serdarušić preskočio prvu prepreku na turniru u Kobeu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 14.11.2022.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić izborio je prolaz u drugo kolo Challengera u Kobeu pobjedom protiv Rumunja Nicolasa Davida Ionela...

Nino Serdarušić nije imao lagan posao na startu Challengera u Kobeu, ali je ipak upisao pobjedu protiv Rumunja Davida Ionela.

Serdarušić je trebao dva sata i 20 minuta za pobjedu i prolaz u drugo kolo, a posao je mogao zaključiti i brže, slavljem u dva seta.

Prvi set je dobio sa 6:3, u drugom setu vodio je Ionel s 3:0, ali Serdarušić se vratio i izborio tie-break. U 13. igri imao je 6:4 i dvije meč lopte, nije ih iskoristio i morao je u treći set.

U trećem setu ponovno je Serdarušić dominirao, dobio ga sa 6:2 i izborio prolaz u drugo kolo pobjedom 6:3, 6:7, 6:2.

U drugom kolu igrat će protiv šestog nositelja Damira Džumhura kojeg je svladao prošle godine u Rimu sa 6:2, 6:7, 6:3.