Cedevita Junior u drugom poluvremenu ponizila Šibenku i nanijela joj prvi poraz

Branimir Korać • ponedjeljak, 14.11.2022.

U odgođenom susretu prvog kola HT Premijer lige Cedevita Junior ugostila je Šibenku i upisala je vrlo visoku pobjedu 90:55...

Šibenka nije uspjela nastaviti niz pobjeda, poražena je odgođenom dvoboju prvog kola u gostima kod Cedevite Junior.

U prvom poluvremenu gosti su bili ravnopravni, čak su imali i malo vodstvo, ali u nastavku susreta sve je bilo u znaku domaćina i Šibenka je upisala visok poraz.

U drugom poluvremenu sve je bilo u znaku Mulaomerovićeve momčadi koja je u drugih 20 minuta bila bolja s čak 54:17.

Kod Cedevite Junior istaknuli su se Jakov Mustapić s 18 poena i šest asistencija, Vito Kučić dodao je 16 poena, a Saša Ciani 15 uz osam skokova.

Kod Šibenke Pavao Paić upisao je 14 poena uz sedam skokova, a Patrik Jambrović dodao je 12 poena.