SuperSport Prva NL, 15. kolo, 18.11.2022, 14:00 h
Kustošija 2:3 Solin
Solin

Kustošija u sudačkoj nadoknadi ispustila pobjedu, Pukštas igrač odluke

Branimir Korać • petak, 18.11.2022.

U prvom susretu 15. kola SuperSport Prve NL Solin je u gostima slavio protiv Kustošije s 3:2 i to golovima u sudačkoj nadoknadi susreta...

Susretom u Zagrebu između Kustošije i Solina krenulo je 15. kolo SuperSport Prve NL. U dramatičnom dvoboju pobjedu su odnijeli gosti iako su još u 92. minuti bili u rezultatskom zaostatku.

Kustošija je bila vrlo blizu pobjede, zabijala je na početku prvog i drugog poluvremena, ali nije znala zadržati prednost.

Strijelac pogodaka za Kustošiju bio je Fran Vukelić koji je zabijao u trećoj i 47. minuti, ali to domaćinu nije bilo dovoljno.

Na početku drugog dijela ušao je u igru Hajdukov veznjak na posudbi u Solinu Rokas Pukštas i smanjio u 54. minuti na 2:1.

Gosti nisu odustajali i to im se isplatilo. U 92. minuti Liberijac koji je nosio dres Gorice Sylvanus Nimely zabio je za poravnanje, a dvije minute kasnije Pukštas je svojim drugim golom donio gostima potpuni preokret.