Franko Andrijašević strijelac u uvjerljivoj pobjedi u mrtvoj utrci s Lekom i Dabrom za treće mjesto

Mihaela Bradovski • subota, 26.11.2022.

Dok traje Svjetsko prvenstvo u nogometu, Kinezi odrađuju susrete tamošnje Superlige. Franko Andrijašević sa svojim Zhejiangom bori se za treće mjesto...

I dok se Wuhan Three Towns i Shandong Taishan bore za prvo mjesto, sa 16 bodova manje na trećem se nalazi Zhejiang Professional.

Borba za treće mjesto je žestoka tu je i Lekin Shanghai Port i Dabrin Beijing Guoan s također po 49 bodova.

Odmah iza njih još su dva kluba pa tako od sedmog go trećeg mjesta razlika je samo tri boda.

Zhejiang je u 27. kolu gostovao kod posljednjeplasiranog Hebeija i svladao ga je sa 6:1. Protivnik je bio neravnopravan pa je iskorišten i da Franko Andrijašević dobije koju minutu odmora više.

Franko je ušao u igru na poluvremenu kod vodstva svoje momčadi 2:1 i u 62. minuti bio je strijelac četvrtog pogotka. Završilo je visokom pobjedom 6:1, Lekin Shanghai Port poražen je 1:0 od Tianjina, a Dabrin Beijing slavio je kod Shanghai Shenhue s 2:1.