Ivan Šarić napustio Hajduk i stavio potpis na ugovor s Murom

Mihaela Bradovski • petak, 30.12.2022.

Mladi napadač Ivan Šarić napustio je Hajduk i karijeru nastavlja u Muri s kojom je potpisao ugovor do ljeta 2025...

Hajduk i Mura postigli su dogovor o transferu Ivana Šarića u redove slovenskog prvoligaša.

Šarić već ima slovensko iskustvo, bio je na posudbi u Radomlju gdje je ostavio dobar dojam i gdje su ga Murini ljudi i primijetili.

Šarić je igrao jako dobro u dresu druge Hajdukove momčadi pa je posuđen Radomlju gdje je u 36 utakmica postigao sedam golova i podijelio pet asistencija.

Ove sezone ostao je u Splitu u dresu Hajduka, no skupio je samo tri nastupa. U prvenstvu je zaigrao u završnici remija 2:2 protiv Istre gdje je debitirao za prvu momčad, a zatim je upisao dva nastupa u Kupu.

U pobjedi u Cvetkovcu 5:1 kod Tehničara odradio je jedno poluvrijeme i postigao jedan pogodak, a 20-ak minuta odradio je i u 2:0 pobjedi u Ždralovima kod Mladosti.