Hrvatska mete dalje: Ćorić u maniri Karlovića stigao do pobjede

Petar Jenjić • ponedjeljak, 02.01.2023.

Borna Ćorić donio je novu pobjedu Hrvatskoj na United Cupu. U susretu protiv Francuza Arthura Rinderknecha slavio je u dva tie-breaka...

U dva tijesna seta, nakon skoro dva sata igre, Borna Ćorić donio je Hrvatskoj novu pobjedu na United Cupu.

Za pobjedu je u oba seta trebao igrati tie-break protiv Francuza Arthura Rinderknecha, ali u obje 13. igre izgubio je svega tri poena.

Ćorić je sjajno krenuo u meč i odmah poveo s 2:0. Prednost je čuvao sve do servisa za set kada njegov protivnik uzvraća, a set odlazi u 13. igru. Hrvatski je tenisač u tie-breaku izgubio samo jedan poen.

U drugom setu bilo je ponovno jako izjednačeno pa smo ponovno morali gledati tie-break. I tako je ponovno hrvatski tenisač odigrao odlično 13. igru te ispustio u njoj samo dva poena.

Hrvatska po potvrdu pobjede ide sutra kada je na rasporedu nastavak dvoboja.