Šarić bez pravog učinka, Knicksi lakoćom svladali Sunse

Petar Jenjić • ponedjeljak, 02.01.2023.

U ranijem terminu odigrana je utakmica između New York Knicksa i Phoenix Sunsa u Madison Square Gardenu, a do pobjede je došao domaćin...

Bez većih problema do pobjede su stigli New York Knicksi koji su svladali Phoenix Sunse rezultatom 102:83.

Apsolutno ništa nije išlo od ruke Sunsima koji su u prvoj četvrtini ubacili samo 11 poena, a primili 23. U drugoj dionici nastavilo se u istom ritmu. Knicksi su serijom od čak 29:9 imali 32 poena viška, četiri i pol minute prije kraja poluvremena.

Nastavak susreta nije ponudio previše iznenađenja. Domaća momčad održavala je stečenu prednost i sačuvala do isteka vremena.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Julius Randle s 28 poena, 16 skokova i šest asistencija, a Jalen Brunson dodao je 24 koša i šest dodavanja.

Deandre Ayton s 12 poena i pet skokova predvodio je Sunse. Dario Šarić ostao je bez poena (0/2 za dva) uz jednu asistenciju za nešto manje od devet minuta na terenu.

Sunsima je ovo bio treći poraz zaredom i sada su na omjeru 20-18. Isti broj pobjeda i poraza imaju i Knicksi na istoku.