Serdarušić poražen u tri seta na startu sezone

Petar Jenjić • utorak, 03.01.2023.

Nino Serdarušić porazom je otvorio novu tenisku sezonu. Bolji je od njega bio Francuz Laurent Lokoli...

U Noumeu, u Novoj Kaledoniji, Nino Serdarušić započeo je novu sezonu, ali neće je pamtiti po pobjedi. Hrvatski tenisač poražen je u tri seta.

Bolji je od njega bio 204. igrač svijeta, Francuz Laurent Lokoli koji je nakon sat i 58 minuta igre slavio sa 6:4, 1:6, 6:0.

Samo jednu break šansu vidjeli smo u prvom setu, ali to je bilo i više nego dovoljno Francuzu da uzme set.

Koliko god je lakoćom Serdarušić dobio drugi set, tolikom je lakoćom izgubio posljednji, i to bez dobivenog gema.

U meču je imao svega 49% prvog servisa, dok mu je protivnik iskoristio četiri od pet break šansi u meču.