Pašalić spasitelj Atalante u zadnjim trenucima susreta

Petar Jenjić • srijeda, 04.01.2023.

Mario Pašalić postigao je pogodak za Atalantu kojim je njegova momčad osvojila bod na gostovanju kod Spezije...

Susret Spezije i Atalante završio je rezultatom 2:2. Iako je domaćin bio puno konkretniji kroz veći dio susreta, gosti su ipak došli do boda.

Junak se pokazao Mario Pašalić koji je šao u 57., a zabio u 92. minuti za bod svoje momčadi.

Već u osmoj minuti domaćin je poveo, i to preko Emmanuela Gyasija. Nakon pola sata igre Sprezia podebljava prednost kada je poentirao M'Bala Nzola.

Strijelac drugog gola mogao je u završnici poluvremena zabiti još jedan, ali u posljednji trenutak ispriječio se Palomino.

Atalanta je u zadnjih 15-ak minuta ipak uspjela postići dva gola. Prvo je smanjio Rasmus Hojlund, da bi bod gostima donio Pašalić.

Torino je ugostio Veronu, a susret je zaključen remijem. Obje momčadi postigle su po jedan pogodak u svakom poluvremenu.

U samoj završnici prvog poluvremena momčad Ivana Jurića povela je iz prvog udarca u okvir, a zabio je Milan Đurić koji je najbolje reagirao na ubačaj iz kornera Darka Lazovića.

Izjednačio je Aleksej Mirančuk koji je lijepo ljevicom pogodio pod rašlje. Rezultat se do kraja ipak više nije promijenio.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu u dresu domaće momčadi.