Zimski sportovi

Kolega i Zubčić izborili drugu vožnju u Garmischu

HINA • srijeda, 04.01.2023.

Norvežanin Henrik Kristoffersen nalazi se u vodstvu nakon prve vožnje slaloma Svjetskog kupa u Garmisch-Partenkirchenu...

Od četvorice hrvatskih predstavnika na startu slaloma u Garmish-Partenkirchenu, drugu vožnju izborili su Samuel Kolega i Filip Zubčić.

Norvežannin Henrik Kristoffersen je najbolje iskoristio startni broj jedan i prvu vožnju je završio s vremenom 52.84.

Drugo vrijeme ostvario je Nijemac Linus Strasser koji ima 71 stotinku sekunde zaostatka, dok je treći Francuz Clement Noel s 93 stotinke zaostatka.

Od četvorice hrvatskih skijaša koji su nastupili Kolega je osvojio 25. mjesto sa 3.96 sekundi zaostatka, Zubčić je 27. sa 4.05 sekundi minusa, dok je Matej Vidović završio 41. sa 5.23 sekunde zaostatka. Istok Rodeš nije završio prvu vožnju.

Druga vožnja na rasporedu je u 18.45 sati.