Lokomotiva visoko slavila protiv beogradskog Radničkog, remi Šibenčana sa Slovacima

Mihaela Bradovski • četvrtak, 05.01.2023.

S današnja dva susreta počeo je tradicionalni Arena Cup, Lokomotiva je uspjela visoko slaviti protiv Radničkog iz Beograda dok je Šibenik remizirao sa Slovacima...

Lokomotiva je u prijateljskom dvoboju na startu Arena Cupa igrala protiv Radničkog iz Beograda i upisala je uvjerljivu pobjedu 6:0.

Značajno kvalitetniji Lokosi glatko su slavili s dva gola Marka Batura te po jednim Wisdoma Ubanija, Josipa Pivarića, Sandra Kulenovića i Marija Veljače.

Lokomotiva: Čavlina, Salihu, Kulenović, Tuci, Marić, de Haas, Milićević, Pivarić, Stojković, Cipetić, Bubanja. Klupa: Šubarić, Matić, Šotiček, Ubani, Smakaj, Tomečak, Kalaica, Groznica, Batur, Krivak, Vranjković, Veljača, Žilinski.

Slovački drugoligaš Dolny Kubin jučer je izgubio od Rijeke 14:0, a danas je remizirao bez pogodaka protiv Šibenika.

"Pripremna utakmica u ranim jutarnjim satima, nakon jučerašnjeg puta od šest i pol sati i tri pripremna treninga prije toga, tako da sam zadovoljan s angažmanom i energijom. Svi su dobili priliku po 45 minuta. Imali smo dosta šansi, međutim nismo uspjeli postići pogodak. Ovo gledamo kao trening utakmicu, najbolje je pobijediti u svakoj, ali nije danas uspjelo. Dali smo sve od sebe i idemo dalje", rekao je za službenu stranicu Mario Cvitanović.

Prvo poluvrijeme: Rogić, Mesa, Kreković, Skorup, Moses, Damjanić, Mina, Delić, Rak, Špeljak, B.Matić. Drugo poluvrijeme: Rogić, Kvesić, M.Matić, Perić, Soldo, Dolček, Krolo, Grdić, Marasović, Knežević, Arai, Čop.