Ivica Zubac i Clippersi nisu se dobro proveli bez prvih violina

Petar Jenjić • petak, 06.01.2023.

Ivica Zubac i Los Angeles Clippersi gostovali su kod Denver Nuggetsa i nisu se dobro proveli...

Posljednja utakmica večeri u NBA ligi igrala se u Denveru gdje su Nuggetsi ugostili Los Angeles Clipperse koji su izgubili tri utakmice zaredom.

Noćas kao da su igrali bez dvije glavne zvijezde, Paula Georgea i Kawhija Leonarda i to se odmah odrazilo na rezultatu. Nuggetsi su slavili s visokih 122:91.

Već nakon prve dionice domaćin je imao 17 poena prednosti, a do poluvremena ta se razlika poduplala (66:32). Imali su Clippersi čak i preko 40 razlike zaostatka, ali do kraja su ipak barem malo uspjeli ublažiti poraz.

Sedam igrača Denvera bilo je dvoznamenkasto, a najbolji je bio Jamal Murray s 18 poena, dok je Bones Hyland dodao 16 koševa.

Norman Powell ubacio je 13 koševa za Clipperse. Ivica Zubac je za 15 i pol minuta dodao osam poena (2/2 za dva, slobodna bacanja 4/4) i pet skokova.