Manja minutaža, ali vrlo dobar nastup: Šamanić se brzo napunio prekršajima

Petar Jenjić • petak, 06.01.2023.

Luka Šamanić odradio je vrlo dobru utakmicu u NBA G-ligi gdje su njegovi Maine Celticsi stigli do pobjede, unatoč tome što je skupio šest prekršaja za 18 minuta...

Prvu utakmicu u 2023. godini odigrali su i Maine Celticsi u NBA G-ligi, gdje su bili domaćini ekipi Motor City Cruiesa.

Kao što i sam rezultat od 132:102 dovoljno govori, Celticsi nisu imali prevelikih problema te su upisali četvrtu pobjedu u natjecanju u četvrtoj utakmici.

Marial Shayok i Mfiondu Kabengele predvodili su Celticse do pobjede s 18 koševa, a odmah iza njih bio je Luka Šamanić sa 16 poena (6/11 iz igre, trica 2/6, slobodna bacanja 1/1), tri skoka i dvije asistencije za 18 minuta u igri. Zanimljivo, hrvatski košarkaš skupio je i šest prekršaja.