Perica golom u sudačkoj nadoknadi spasio Standard od novog poraza

Mihaela Bradovski • petak, 06.01.2023.

U prvom susretu 19. kola belgijskog prvenstva Standard je u Liegeu ugostio St. Truiden i remizirao zahvaljujući golu Stipe Perice u sudačkoj nadoknadi...

Stipe Perica dobro je otvorio 2023. godinu, nakon što dva mjeseca nije zabio pogodak, u prvom nastupu u novoj godini osigurao je svojoj momčadi remi protiv St. Truidena 1:1.

Gosti su punih pola sata bili u vodstvu, činilo se da će do sva tri boda, ali u 92. minuti domaćin je došao do poravnanja.

Perica je bio u pravom trenutku na pravom mjestu i iz blizine poslao loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Gosti su do prednosti stigli točno pola sata ranije, u 62. minuti Daichi Hayashi zabio je za 1:0.

Perica je odradio cijelu utakmicu, a s ovim bodom, Standard je zadržao tri boda prednosti nad St. Truidenom.