Poljičak do pobjede nakon skoro tri sata borbe

Petar Jenjić • utorak, 10.01.2023.

Na početku ITF turnira u Monastiru, Mili Poljičak u tri je seta slavio protiv Portugalca Daniela Rodriguesa...

Mili Poljičak ovaj tjedan nastupa na ITF turniru u Monastiru vrijednom 15 tisuća dolara.

Juniorski protivnik postavljen je za drugog nositelja, a za protivnika je imao Portugalca Daniela Rodriguesa kojeg je porazio nakon dva sata i 53 minute igre.

Poljičak je slavio sa 6:1, 4:6, 7:5, a u osmini finala igrat će protiv boljeg iz dvoboja Nesterov - Sodan.

Prvi set glatko je otišao na stranu hrvatskog tenisača sa 6:1, da bi Portugalac uzvratio sa 6:4 u drugom.

Rodrigues je u trećem imao vodstvo od 3:0, ali nije ga uspio sačuvati do kraja. Hrvatski tenisač nakon preokreta stigao je do pobjede.