Slaven Belupo na teškom travnjaku u Blatu svladao Croatiju

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.01.2023.

Nogometaši Slaven Belupa odradili su prijateljsku utakmicu na pripremama u Bosni i Hercegovini, a prvi protivnik bila je Croatia iz Zmijavaca...

Slaven Belupo priprema se u Međugorju za nastavak sezone, a u sklopu priprema u Bosni i Hercegovini odigrao je prvu od dvije zakazane prijateljske utakmice.

Protivnik je bio član SuperSport Prve NL Croatia iz Zmijavaca koju je Slaven Belupo svladao s 2:0.

U teškim uvjetima Koprivničanci su poveli u 31. minuti kada je iz gužve pred Croatijinim golom loptu u mrežu poslao Arb Manaj.

U drugom poluvremenu stigao je i drugi pogodak, u 72. minuti mrežu Zmijavčana zatresao je Josip Mihalić.

Slaven Belupo igrao je u sastavu: Marković (od 46. Vuković) – Hlevnjak, Christopoulos (od 46. Turanjanin), Boras, Tepšić, Riđan – Kocijan, Mihalić, Ljubić (od 46. Krušelj) – Manaj, Herceg (od 60. Žuljević).

Croatia je krenula u sastavu Gudelj, Bekavac, Šalinović, Brkić, Šuto, Šabić, Petrak, Bačelić Grgić, Marković, Filip Majić, Todorić dok su u drugom poluvremenu igrali Gudelj, Čulina, Šimunić, Tipurić, Jerković, Jović, Gilić Kuko, Musa, Llanos.