Jurićev i Vlašićev Torino s igračem manje izbacio Milan na San Siru iz Kupa

HINA, Mihaela Bradovski • četvrtak, 12.01.2023.

Torino je odigrao odličnu i hrabru utakmicu na San Siru te je eliminirao Milan iz Kupa svladavši ga u produžecima...

Nogometaši Torina, koje predvodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru nakon produžetaka pobijedili Milan sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Michel Adopo u 114. minuti u trenucima dok su gosti imali igrača manje. Naime, u 70. minuti je Koffi Djidji isključen zbog drugog žutog kartona.

Za Torino je Nikola Vlašić igrao do 80. minute, dok Ante Rebić nije nastupio za domaćine zbog ozljede.

Jurićeva momčad se tako u četvrtfinalu pridružila Interu koji je u utorak nakon produžetaka pobijedio Parmu sa 2:1.

Embed from Getty Images

Torino će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta između Fiorentine i Sampdorije koji je na rasporedu u četvrtak.