Šibenčani pobjedom protiv Makedonaca osvojili treće mjesto na Arena kupu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 15.01.2023.

Odigran je i posljednji susret ovogodišnjeg izdanja Arena kupa, a u njemu je Šibenik s 3:0 bio bolji od Makedonije GP...

Nakon što je jučer Lokomotiva u finalu Arena kupa bila bolja od Istre 1961, danas je Šibenik u susretu za treće mjesto svladao Makedoniju GP.

Šibenčani su tako nastup na Arena kupu okončali pobjedama protiv Radničkog iz Beograda 4:0 i Makedonije GP 3:0, remijem protiv Dolny Kubina 0:0 i porazom od Lokomotive 2:0.

U susretu protiv Makedonaca Šibenik je poveo pogotkom Ivana Krole u 40. minuti da bi u drugom dijelu zaključio posao. U 68. minuti Ivan Delić je povisio na 2:0, a osam minuta kasnije Karlo Špeljak postavlja konačnih 3:0.

Podsjećamo, u jučerašnjem finalu Lokomotiva je boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon 1:1 u regularnom dijelu, stigla do trofeja.