Bojan Bogdanović najbolji kod Pistonsa, Chicago ipak do pobjede u Parizu

Petar Jenjić • četvrtak, 19.01.2023.

U NBA utakmici odigranoj u Parizu do pobjede su stigli Chicago Bullsi koji su bili bolji od Detroit Pistonsa sa 126:108...

Detroit Pistonsi i Chicago Bullsi odigrali su svoju utakmicu u Parizu. Bila je to prva NBA utakmica u Europi od 2020. i ukupno 12. u Francuskoj od 1991. godine.

U konačnici su do nove pobjede stigli Bullsi koji su slavili rezultatom 126:108. Sada su na omjeru 21-24, dok su Pistonsi pali na 12-36.

Nijednom tijekom utakmice Detroit nije bio u vodstvo. Kroz prvo poluvrijeme još se nekako i držao, ali u nastavku je Chicago podebljao vodstvo te mirno priveo dvoboj prema kraju.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Zach LaVine s 30 poena i pet skokova, dok je DeMar DeRozan dodao 26 koševa, devet skokova i pet dodavanja.

U redovima Pistonsa najbolji je bio Bojan Bogdanović koji je za 35 minuta na parketu ubacio 25 poena (9/19 iz igre, 3/9 za tricu, slobodna bacanja 4/6) te dodao pet skokova i tri asistencije.