Grobničan u pripremnom susretu iznenadio i preokretom svladao Orijent

Mihaela Bradovski • srijeda, 25.01.2023.

Uoči nastavka sezone u SuperSport Prvoj NL i SuperSport Drugoj NL u Rijeci su se u pripremnom dvoboju sastali Orijent i Grobničan...

Fausto Budicin dobio je još jednu priliku za uigravanje i isprobavanje određenih stvari, Orijent se u pripremnom dvoboju sastao s momčadi Grobničana koji je slavio s 2:1.

Iako je član SuperSport Prve NL poveo, Grobničan je do kraja susreta uspio doći do preokreta i proslaviti pobjedu.

Orijent je stigao do prednosti već u 11. minuti pogotkom Zrilića, ali već do poluvremena gosti su sve preokrenuli.

Prvo su u 23. minuti izjednačili pogotkom Kovačevića, a onda je u 37. minuti Bjelobrajdić pogodio za preokret i dobro raspoloženje Predraga Stilinovića.