Šveđanin u dva tijesna seta svladao Bornu Goju

Petar Jenjić • četvrtak, 26.01.2023.

Borna Gojo nije se uspio plasirati u četvrtfinale belgijskog Challengera, upisavši poraz od Šveđanina Mikaela Ymera...

U osmini finala Challengera u Belgiji poražen je Borna Gojo. Imao je jako teškog protivnika za ovu razinu, trenutno 69. igrača svijeta Mikaela Ymera.

Šveđanin je u konačnici stigao do pobjede u dva tijesna seta nakon sat i 29 minuta igre u njihovom drugom međusobnom dvoboju. Završilo je 6:4, 7:5.

U prvom setu vidjeli smo samo jedan break, i to u petom gemu. Gojo nije imao nijednu priliku za povratak.

Ymer je slično napravio i u drugom setu, ali hrvatski tenisač vratio se s 5:3 na 5:5. Međutim, ponovno je pokleknuo na vlastitom servisu. Spasio je jednu meč loptu, no drugu nije.