Manchester United na brazilski pogon slavio protiv Readinga

Petar Jenjić • subota, 28.01.2023.

Manchester United prošao je u peto kolo FA kupa nakon što je pred svojim navijačima slavio protiv Readinga s 3:1...

U četvrtoj rundi FA kupa nogometaši Manchester Uniteda igrali su protiv drugoligaša Readinga i na Old Traffordu došli do rutinske pobjede.

Crveni vragovi slavili su s 3:1, a svi pogoci pali su u drugom poluvremenu. United sada ide u ždrijeb koji će se održati u ponedjeljak navečer.

United je poveo u 54. minuti kada je poentirao Casemiro nakon lijepog proigravanja Antonyja. Isti igrač upisao se u strijelce i četiri minute kasnije udarcem iz velike udaljenosti.

Stvari su postale još gore po goste nakon što je Andy Carroll u periodu od 60. do 65. minute zaradio dva žuta kartona. Odmah nakon isključenja za 3:0 zabio je Fred.

Amadou Mbengue smanjio je zaostatak u 72. minuti, ali za nešto više nedostajalo je više kvalitete, kao i još jedan igrač u polju.

Dodajmo i to da će svoju utakmicu protiv Leedsa u Premiershipu odigrati 8. veljače, nakon što su sljedeću rundu izborile i jedna i druga momčad.