Ivušić u debiju sačuvao mrežu, Datković zabio u pobjedi Nea Salamisa

Petar Jenjić • nedjelja, 29.01.2023.

Niko Datković zabio je pogodak u pobjedi svog Nea Salamisa protiv AEL Limassola, a Ivica Ivušić sačuvao je mrežu u debiju za Pafos...

Trenutno trećeplasirani Pafos gostovao je kod petoplasirane Omonije, a susret je završen bez golova. Ono po čemu je susret bio zanimljiv jest debi Ivice Ivušića na golu gostiju.

Hrvatski vratar sačuvao je mrežu netaknutom, a njegova momčad upisala šesti remi sezone. Trenutno je na 45 bodova, bod manje od drugoplasiranog APOEL-a i pet bodova od AEK-a Larnace.

Do četvrte uzastopne pobjede stigla je Nea Salamis koja je na domaćem terenu bila bolja od AEL Limassola rezultatom 2:0 i tako mu nanijela osmi poraz sezone.

Oba gola domaćin je postigao u prvom poluvremenu. U vodstvo ga je doveo Diego Dorregaray u petoj minuti iz kaznenog udarca.

Konačan rezultat u 20. minuti postavio je Niko Datković kojem je to bio prvi pogodak od dolaska u klub krajem kolovoza prošle godine.