Deset utakmica bez poraza: Burićev Al Riyadh do pobjede protiv izravnog konkurenta

Petar Jenjić • srijeda, 08.02.2023.

Al Riyadh, kojeg vodi hrvatski trener Damir Burić, danas je slavio na gostovanju kod izravnog konkuernta u borbi za ulazak u najviši rang...

Do devete pobjede u zadnjih deset utakmica stigao je Al Riyadh koji je danas slavio u utakmici 20. kola. Sjajan niz neporaženosti tako je nastavio hrvatski trener Damir Burić koji vodi momčad prema najvišem rangu.

Danas bi se moglo reći da ova pobjeda "nosi više od tri boda", s obzirom na to da je stigla na gostovanju protiv izravnog konkurenta Al Akhdouda rezultatom 2:1.

S 12. pobjedom sezone Al Riyadh 20. kolo zaključuje na trećem mjestu s 38 bodova, jednim više od današnjeg protivnika te dva manje od Al-Hazema i Al Ahlija.

Gosti su poveli pogotkom Nikole Stojiljkovića u 11. minuti, a do kraja poluvremena domaćin je izjednačio preko Ahmeda Al-Muwallada.