SuperSport Prva NL, 17. kolo, 11.02.2023, 14:30 h

Dugopolje i Orijent remizirali u prvom susretu SuperSport Prve NL u 2023. godini

Mihaela Bradovski • subota, 11.02.2023.

Sljedećeg vikenda na rasporedu je prvo kolo drugog dijela sezone u SuperSport Prvoj NL, a danas se krenulo s odrađivanjem zaostataka...

Dugopolje i Orijent prvi su morali na travnjak u 2023. godini, barem što se tiče sudionika SuperSport Prve NL, a u odgođenom dvoboju 17. kola remizirali su na stadionu Hrvatskih vitezova.

U zanimljivom dvoboju pogodaka nije bilo, a oba gola postignuta su u završnih 15 minuta susreta. Orijent je poveo, ali domaćin se brzo vratio.

Orijent nije kreirao puno prijetnji pred golom domaćina, ali je svejedno došao do pogotka i vodstva u 76. minuti preko Marijana Jukičića.

Niti pet minuta kasnije domaćin se vratio. Marin Ljubičić srušen je u kaznenom prostoru, dosuđen je jedanaesterac koji je realizirao Ivan Rodić za konačnih 1:1.

Ovaj bod ne znači puno niti jednoj niti drugoj momčadi, neki značajniji pomak nisu uspjele napraviti.