Cibona se iskalila na Boscu i zamrznula ga na -50

Petar Jenjić • nedjelja, 12.02.2023.

Cibona je u utakmici 20. kola HT Premijer lige kao domaćin slavila protiv Bosca s visokih 118:68...

Nakon poraza od Splita u ABA ligi, Cibona se vratila obavezama u HT Premijer ligi, a kao domaćin igrala je utakmicu 20. kola protiv Bosca.

U zagrebačkom dvoboju Vukovi su potpuno pregazili protivnika i stigli do 16. pobjede sezone, a pete uzastopne. Slavili su s visokih 118:68.

Već su nakon prvog poluvremena ubacili čak 71 poen. U prvoj četvrtini 30 koševa, a u drugoj čak 41. Nakon 20 minuta na semaforu je bilo okruglih 40 poena prednosti (71:31).

Do kraja je ostalo pitanje kojom će razlikom slaviti, a do pobjede je predvodio Ivan Perasović s 20 koševa, dok je Filip Bundović dodao 18 poena i pet skokova.

U redovima Bosca Ante Krapić ubacio je 18 koševa.