Nema stajanja: Damir Burić s Al Riyadhom došao do nove pobjede

Petar Jenjić • ponedjeljak, 20.02.2023.

Do nove pobjede stigao je Damir Burić koji je s Al Riyadhom slavio na gostovanju kod Najrana...

Ukupno 11. pobjedu u zadnjih 12 utakmica upisao je Al Riyadh kojeg vodi hrvatski trener Damir Burić. Već jako dugo ne zna za poraz.

Danas je igrao u gostima kod Najrana, trenutno pretposljednje momčadi lige koja je u zadnjih pet utakmica osvojila samo četiri boda.

Al Riyadh je slavio s 2:1 te tako upisao ukupno 14. ove sezone. Sada je na 44 boda iz 22 utakmice, dva boda iza Al-Hazema i Al Ahlija, te čvrsto drži treću poziciju.

U vodstvo ga je doveo Miodrag Gemović u četvrtoj minuti, da bi do kraja poluvremena domaćin izjednačio preko Jhonnattanna.

Pobjedu gostujućoj ekipi donio je Nikola Stojiljković golom iz 47. minute. Rezultat se više nije promijenio.